o puniko

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu projektowania i zakładania terenów zieleni, zarówno dla klientów indywidualnych jak i inwestycji publicznych na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Naszym głównym celem jest kreowanie przestrzeni stanowiącej zielone oazy oraz tworzenie wymarzonych miejsc dostarczających niezbędnej do życia dawki pozytywnej energii – ogrodów marzeń.

W swojej pracy nieustannie szukamy nowych pomysłów i inspiracji – łączymy dzikość i swobodę natury z nowoczesnym designem czy elementy kultury wschodniej z trendami współczesnymi. Na bieżąco śledzimy rozwój sztuki ogrodowej i poszerzamy własne horyzonty, by być w stanie zaprezentować Państwu zróżnicowaną i idealnie dopasowaną ofertę. Dzięki wykształceniu i wieloletniej praktyce staramy się sprostać najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym wymaganiom naszych inwestorów.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje były niepowtarzalne, a ogrody wyróżniały się oryginalną kompozycją i starannym wykonaniem. Już na etapie projektowym myślimy o przyszłej realizacji i pielęgnacji, zapewniając naszym ogrodom funkcjonalność oraz dostosowując je do panujących warunków.

By zapewnić kompleksową obsługę i najwyższą jakość oferowanych usług, współpracujemy z firmami z pokrewnych branż m.in. architektury, nawadniania, brukarstwa, itp.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Dolnego Śląska (Wrocławia, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Świdnica i inne miejscowości)

PUNIKO gwarantuje:
• profesjonalny projekt ogrodu
• wytyczne pielęgnacyjne ogrodu
• opłacalną inwestycję
• solidną i terminową realizację
• fachowy przebieg całego procesu tworzenia ogrodu
• pielęgnację ogrodu
• gwarancję na wykonane prace i serwis pogwarancyjny

Jeśli marzy Ci się nietuzinkowy ogród, nie czekaj i umów się już dziś na bezpłatne spotkanie z architektem krajobrazu, który sprawi, że Twój ogród rozkwitnie na nowo!

Projektowanie ogrodów- firma Puniko, Wrocław